Yandex.Metrica

Partnerzy

mieszkania-wroclaw

Realizacje

image Zobacz opinie o naszej firmie wystawiane przez naszych klientów
więcej
Google+ Twitter Facebook


construction company Poland Construction company Poland

Katalog firm budowlanych


W tej części serwisu znajdą Państwo firmy budowlane działające w skali całego kraju.

Jak działa nasz katalog?


Oferujemy możliwość płatnej reklamy w portalu www.specjalisci-budowlani.pl oraz otrzymywania zapytań od klientów zainteresowanych: budową domów według projektu, wykończeniami wnętrza, montażem instalacji, projektowaniem i montażem mebli kuchennych oraz pozostałymi usługami z branży budowlanej (możliwość współpracy również z firmami oferującymi specjalistyczne usługi).

Reklamodawca umieszcza na serwisie swój opis firmy (minimum 500 słów), logo oraz zdjęcia dotychczas zrealizowanych inwestycji. Czas trwania reklamy to 12 miesięcy. Serwis jest moderowany więc na każdym etapie można edytować wpisy.  Ponieważ serwis jest cały czas promowany w Internecie, zlecenia są kierowane bezpośrednio do zarejestrowanych firm (klientami serwisu są firmy i osoby prywatne). Firma ma zawsze możliwość edycji raz wprowadzonych danych.


  Dla Państwa reklama w naszym serwisie to szansa na:
 • lepszą widoczność firmy w Internecie dla klientów z Polski i zagranicy,
 • bezpośredni link do strony firmowej (opcjonalnie),
 • możliwość dotarcia do dodatkowych klientów i otrzymania od nich zleceń, 
 • możliwość umieszczenia własnej wizytówki widocznej w Internecie przez 24h, którą klienci przeglądają za pomocą naszego serwisu oraz dodatkowej reklamy będącej w cenie rocznej opłaty,
 • oszczędność czasu i pieniędzy (koszt wizytówki jest mniejszy niż stworzenie strony firmowej i jej pozycjonowanie).

 • Roczny koszt wizytówki w naszym serwisie to 250 zł (brutto),co biorąc pod uwagę prowizję za usługi i projekty budowlane nie jest dużą kwotą. Rejestracja w naszym katalogu zwiększy Twoją przewagę nad konkurencją. Czas trwania wizytówki to 12 miesięcy z możliwością odnowienia.
  Aby zarejestrować swoją firmę w serwisie skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 604-978-704 lub e-mailowo na adres: biuro@specjalisci-budowlani.pl

  Yandex.Metrica