Kontakty dotykowe Livolo – Kraków, Katowice, Gliwice – Śląsk.


Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszych kontaktów dotykowych oraz szklanych włączników dotykowych. Dzęki dokładnemu opracowaniu i wysokiej jakości wykończeniom oferowane przez nas włączniki dotykowe świetnie prezentują się zarówno w tradycyjnych domach, loftach i kamienicach jak i nowoczesnych wnętrzach.

Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania nimi z poziomu pilota lub smartfona, co czyni sterowanie oświetleniem szczególnie praktyczne.


Technologia, którą oferujemy klientom pozwala na sterowanie poszczególnymi obwodami elektrycznymi. Nasza firma zajmuje się również opracowywaniem i montażem systemów Smart-Home w Państwa wnętrzach, dzięki czemu możemy je zamontować w Państwa nieruchomości w bardzo krótkim czasie. Wszystkie szczegóły i informacje dostępne są w naszym serwisie:

http://www.kontakty-dotykowe.pl Poniżej przedstawiamy film z prezentacją sterowania oświetleniem z wykorzystaniem naszych włączników i pilotów do sterowania nimi:Poszczególne realizacje dostępne są w linku poniżej:Właczniki dotykowe – praktyczne zastosownia – opinie i projekty klientów.

Poszczególne modele włączników dostępne są poniżej: Internetowy sklep elektroniczny