Wykończenia pod klucz

Masz już zatem własne cztery kąty lub pomysł jak wykończyć nowo wybudowany dom? Szukasz sprawdzonej firmy budowlanej aby pomogła Ci to zrobić?

Oferujemy Ci możliwość wykończenia wnętrza mieszkania, domu lub apartamentu według przygotowanych wcześniej koncepcji oraz planów architektonicznych. Wspólnie z klientami ustalamy kosztorys wykonania usług, ich zakres oraz dobór materiałów do wykończenia nieruchomości. Doradzamy klientom w zakresie zakupu i jakości materiałów budowlanych – od ich jakości często zależy komfort dalszego użytkowania nieruchomości.


W mieszkaniach i apartamentach zajmujemy się wykończeniami powierzchni, układaniem glazury i płytek oraz przekształcaniu ścian działowych we wnętrzu.


W mieszkaniach na rynku pierwotnym oferujemy możliwość przebudowy instalacji elektrycznej lub wodno kanalizacyjnej. Wspólnie projektujemy i wykonujemy indywidualne projekty oświetleniowe i efekty świetne we wnętrzach (szczegóły mogę Państwo zobaczyć poniżej). W nieruchomościach na rynku wtórnym opracowujemy wspólnie projekty aranżacji wnętrza, przebudowę ww. instalacji, wymianę okien oraz remontu stropów.Dla Państwa korzystanie z usługi dobrej firmy to oszczędność czasu i pieniędzy. Firma budowlana wykonuje powierzone zadania i usługi w oddanych do remontu mieszkaniach. Wykończenia wykonujemy etapami, dzięki czemu wspólnie opracowujemy wygląd wnętrza i nanosimy Państwa poprawki lub sugestie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczas zrealizowanymi pracami. Spytaj o zakres i cenę już dziś: +48-604-978-704.

Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Yandex.Metrica