Partnerzy

mieszkania-wroclaw

Realizacje

image Zobacz opinie o naszej firmie wystawiane przez naszych klientów
więcej
Google+ Twitter Facebook RSS


construction company Poland Construction company Poland

Usługi budowlane Wrocław - nowości w naszej ofercie


Szalunki budowlane i prefabrykaty betonowe.

  Wraz z rozwojem naszego serwisu i zapytaniami od naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o dwie dodatkowe usługi:
 • - szalunki tracone,
 • - prefabrykaty betonowe,
 • Oferowane przez naszego podwykonawcę szalunki są stosowane na budowach w Polsce i w Europie. Firma z którą współpracujemy dostarcza kontrahentom prefabrykaty i szalunki od ponad 10 lat na rynku polskim i zagranicznym.

  Oferujemy możliwość dostarczenia wyżej wymienionych elementów, po uprzednim kontakcie i uzgodnieniach z przedstawicielem naszego serwisu. Wszystkie informacje znajdą Państwo pod numerem 604-978-704 lub e-mailowo.


  Budowa domu przez firmę budowlaną.


  budowa domu

  Od 2014 roku oferujemy możliwość wybudowania i wykończenia domu przez firmę budowlaną. Budowa domu to przedsięwzięcie wymagające przepisów prawnych, znajomości konstrukcji oraz prawidłowego doboru materiałów i tworzyw budowlanych.


  Choć jest możliwe zakupienie gotowego projektu domu to najwięcej pracy trzeba włożyć właśnie w jego wykończenie i wybudowanie szkieletu konstrukcji ( tzw. stan surowy). Możesz wybudować go samodzielnie lub skorzystać z pomocy zewnętrznej firmy.


  Właśnie taką możliwość oferuje firma z którą współpracujemy. Klient przedstawia projekt architektoniczny, a firma budowlana realizuje jego koncepcje zgodnie ze wspólnymi założeniami, normami i budżetem. Wspólnie dobieramy rozwiązania architektoniczne i budowlane do Państwa pomysłu na budowę. Wszystkie prace realizujemy zgodnie ze sztuką budowlaną w oparciu o sprawdzone i solidne rozwiązania.


  Jesteśmy w stanie zaoferować również kompleksowe remonty pod klucz oraz staranne wykonanie instalacji i elewacji budynku.


  Dla Państwa jest to oszczędność czasu i pieniędzy, jedna firma realizuje budowę konstrukcji oraz wykończenie wnętrza według projektu architektonicznego oraz (opcjonalnie) pomaga przy opracowaniu dokumentów dotyczących realizacji inwestycji budowlanej.


  Posiadamy polisę OC działalności gospodarczej i długoletnie doświadczenie poparte referencjami, które przedstawiamy klientom.

  kontakt  Zobacz również:
  Jak wykończyć mieszkanie? -Bezpłatny poradnik

  Budownictwo w Polsce

  Zapraszamy Cię również do śledzenia naszej strony w serwisach społecznościowych.

  Yandex.Metrica